smartee.cz

Koučovací nástroje pro kariérového poradce

Koučovací techniky mohou pomoci rozmluvit mlčenlivého žáka, podpoří iniciativu u nerozhodných, pomohou pochopit, co se ve skutečnosti skrývá za nerealistickým výběrem některých dětí. Výhodou koučovacích technik je tzv. zmocňování (empowerment), předání žákům zodpovědnosti za jejich rozhodování a zároveň podpora víry ve vlastní úsudek a motivace k aktivnímu jednání.
Na webináři Vám nabídnu několik praktických koučovacích metod a aktivit určených pro výběr povolání přímo pro teenagery.
Online vzdělání pro kariérové poradce
Akreditace DVPP:
webinář není akreditován jako online vzdělávací program, nelze hradit ze šablon
Webinář je určen pro:
výchovné poradce, učitelé 2. stupně ZŠ, učitele SOŠ a SOU, učitele gymnázií, učitele - vedoucí školních zájmových kroužků

Všichni účastníci získají kompletní prezentaci a dostup k záznamům na dobu 3 měsíců.
Webinář není akreditován v systému DVPP. Všichni účastníci obdrží potvrzení o absolvování webináře.
Na tomto webináři Vás seznámím s:
  • 7 základními koučovacími otázkami, které pomáhají organizovat průběh individuální konzultace,
  • logikou poradenského procesu v souladu s modelem GROW a aktivitami, které můžete využít jak pro individuální poradenství, tak i pro skupinové poradenství a výuku,
  • aktivitou „Můj pohádkový hrdina",
  • využitím kola rovnováhy / kompetencí v profesním sebeurčení,
  • aktivitou linie života společně s metodou mapování kompetencí STAR(T),
  • aktivitou "Představ si svoji budoucnost" (pyramida Roberta Diltse),
  • aktivitou k přípravě akčního plánu (model Walta Disneye).
Podmínky registrace a storno
Registrace na webinář je závazná. O uskutečnění webináře rozhoduje počet přihlášených. Po odeslání registrace obdržíte automatické potvrzení objednávky. Nejpozději následující pracovní den obdržíte fakturu se splatností 10 dnů. Pokud zjistíte, že nebudete moci v uvedený den a čas zúčastnit se webináře, můžete určit náhradníka, případně Vaši registraci stornovat. Při stornu provedeném nejpozději 14 dní před datem konání webináře, vracím 100 % kurzovného. Pokud svoji účast stornujete 7 až 13 dní před konáním webináře, bude Vám vraceno 50 % kurzovného. Při stornu v kratším termínu poplatek za webinář bohužel nevracím.

Webinář proběhne v aplikaci Zoom. Pokyny ke stažení, instalaci a použití aplikace Vám budou zaslány po registraci. Odkaz pro přihlášení k webináři obdržíte s týdenním předstihem a opakovaně v den konání webináře 2 hodiny předem. V případě zrušení webináře kurzovné Vám bude vraceno ve výš 100 %. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Aktuální termín webináře
středa 25. ledna 2023, online v aplikaci Zoom
V čase
Cena
14:30 - 16:30, 120 min
850 Kč
Lektorka: Ing. Kateřina Málková |zakladatelka projektu SMARTEE
Kariérovému poradenství pro teenagery se věnuji aktivně od roku 2016. Nabízím osobní / online konzultace, jsem kurátorkou online kurzu "Správná střední", který jsem vytvořila pro žáky 8. a 9. tříd základních škol. Svoje zkušenosti z praxe předávám pedagogům na seminářích a webinářích již 5. rokem. Za sebou mám téměř 1000 odškolených hodin v programech pro školní kariérové poradce a téměř 1000 účastníků.
Jsem autorkou pracovního sešitu "8 mýtů o volbě budoucího povolání. Reloaded".
Od roku 2021 základním školám nabízím organizaci projektového dne "Moje budoucnost, moje volba", kterého se zúčastnilo více jak 500 žáků z 25 tříd základních škol po celé České republice.
Jsem certifikovanou kariérovou poradkyní pro mládež (Škola kariérního managementu, Smart Course, EKS aj.)
Do roku 2016 19 let praxe v soukromém sektoru (oceňování byznysu, jednatelka soukromé společnosti ve stavebnictví, mentorka IT startupů, ředitelka pro rozvoj Bezones a.s.). Zkušenosti ve stavebnictví, podnikových financích, IT, marketingu a podnikání.
Click to order
Registrace na webinář(e)
Total: 
V případě registrace více účastníků od jedné organizace, prosím navyšte objednávané množství u jednotlivých položek tak, aby odpovídalo celkovému počtu účastníků. Registrační údaje (jméno, příjmení, e-mailovou adresa) vyžádám dodatečně.

Vyplňte prosím Vaše fakturační údaje
Jméno, příjmení, titul
Váš e-mail pro potvrzení registrace a zaslání pokynů k přihlášení
Telefonní číslo
Datum narození (pro vystavení osvědčení)
Název školy (organizace), fakturační adresa, IČ
Kontakt pro zaslání faktury (e-mailová adresa)
Payment method