Co mohou mít společného dětské zájmy s výběrem střední / vysoké školy a budoucí profesní cestou? Jak podpořit motivaci a předejít vyhoření, když vybraný obor na SŠ je zjevným šlápnutím vedle? Má smysl vydržet do maturity, anebo je lepší zvolit přestup na jinou střední? Jak vyřešit neshody v rodině, když máte svůj sen, který se rodičům zdá být nepraktický a vůbec s nim nesouhlasí? Jak si vybrat vysokou školu, aby váš zájem vydržel a vzdělání bylo skutečnou investicí do vaší budoucnosti?