"Správná střední! Jak na to?"
E-book je pro Vás připraven, stačí jen zadat Vaši e-mailovou adresu a budu ráda i za Vaše jméno. Myslela jsem i na to, abyste si ho mohl(a) pohodlně přečíst také na smartphonu.

Jednoduché techniky obnovení energie na každý den (webinář)

Pomocí velmi jednoduchých technik se naučíte rozumět skutečné příčině svých reakcí na různé problémy a krizové situace. Díky změně postojů přestanete ztrácet energii a životní elán, budete mnohem odolnější vůči stresu. Věci, které Vás dnes dokážou rozhodit, budete přijímat s větším nadhledem. A pokud tyto techniky začnete používat každý den, po čase zjistíte, že se Váš život změní k lepšímu bez ohledu na vnější okolnosti.
Online vzdělání pro pedagogy a rodiče
ve středu 15. prosince od 17.30 do 19.00
z technických důvodů webinář je zrušen

Nebude žádným velkým objevem to, že koronavírová krize v pracovní oblasti nejvíc dolehla na ženy, učitelky nevyjímaje. Části nebo celé třídy střídající se v karanténách, suplování a neustálé úpravy rozvrhu, synchronní offline a online vyučování, zhoršená disciplína a prospěch v některých třídách, neshody s některými rodiči ohledně očkování a testování, snaha všem vyjít vstříc a nekončící pracovní den. Člověk se nachází ve stavu permanentního stresu, je ve střehu připravený okamžitě zareagovat na další změny a pokyny.

Čím déle tato situace trvá, tím hůř dokážeme adekvátně hodnotit problémy a nacházet efektivní řešení. Přestávají fungovat obvyklé způsoby "dobíjení baterek", cítíme na sobě podráždění, po víkendu nejsme schopné se těšit do práce, kterou jsme ještě nedávno měly rády, některé začínají uvažovat o změně. Problém je v tom, že ani změna v tomto případě nemusí přinést očekávanou úlevu. Spějeme-li ke stavu vyhoření, v organismu se zapnou ochranné mechanismy, které ve snaze nás ochránit budou nám bránit dostatečně přesvědčivě se prezentovat, být produktivní, nacházet lepší řešení a také vidět příležitosti, na něco se těšit. Změna k lepšímu musí proběhnout na úrovni postojů a prožívaných emocí. A není to tak složité, jak se může na první pohled zdát. Dá se to zvládnout pomocí jednoduchých technik a každodenní praxe.

Na webináři Vám pomohu:
Cena webináře: 450 Kč (nejsem plátce DPH)
Záznam webináře bude Vám k dispozici po dobu 2 měsíců. Budete moci si lépe osvojit jednotlivé techniky a zařadit je do každodenního života. Navíc pro Vás připravuji pracovní sešit se všemi technikami ve formátu pdf, který obdržíte po webináři.
- uvědomit si souvislosti mezi aktuálními stresovými situacemi a vlastními mentálními a emočními postoji,
- pochopíte příčinu setrvávání v nevyhovující situaci a uvidíte alternativní a pozitivní způsoby jejich řešení,
- naučíte se jednoduchým, bezpečným a zároveň účinným technikám a aktivitám na odbourání stresu (bez ezoteriky a psychofarmak),
- dokážete je zařadit do každodenní praxe bez nutností zásadně měnit svůj harmonogram, odcházet z práce nebo se rozvádět,
- naučíte se nacházet čas na sebe a dávat sebe na první místo (jako v letadle, když si rodič musí nasadit kyslíkovou masku jako první),
- pochopíte, že pro změnu není nutné radikální řešení, a že malými, ale pravidelnými kroky dokážete změnit nevyhovující situaci rychleji a snáz,
- podpoříte sebedůvěru a sebehodnocení, začnete se zbavovat pocitů viny, že všechno (práci, rodinu, vztah atd.) nezvládáte na 250%,
- bez ohledu na současnou náročnou situaci naučíte se vnášet do svého života (a do života svých blízkých nebo kolegů) více energie a optimismu, a to znamená také schopnost vidět lepší (nejen) pracovní řešení a příležitosti.
Kateřina Málková
Od roku 2016 v projektu SMARTEE, který jsem založila, se věnuji kariérovému poradenství pro teenagery od 13 do 18 let. Této činnosti předcházela 18 letá podnikatelská praxe (ve stavebnictví, IT, poradenství pro podnikatele, vzdělávání). Za sebou mám již více jak 600 odškolených hodin v programech pro školní kariérové poradce. Jsem aktivní kariérovou poradkyní a mámou dvou kluků (16 a 9 let). Pracují s žáky ve věku od 13 do 19 let, jsem autorkou online kurzu "Správná střední" a pracovního sešitu "8 mýtů o volbě budoucího povolání". Od října 2021 jsem s projektovým dnem "Moje budoucnost, moje volba" navštívila 7 základních škol v různých krajích ČR, setkala se s více jak 200 žáky 8. a 9. tříd a budu v tom pokračovat i v roce 2022.
Kdo jsem?
S čím odcházíte?
Tento webinář mne donutil zamyslet se nad sebou a nad svými postoji. Pochopila jsem některé své emoční postoje , které mne blokují v práci, ale myslím si, že i celkově v životě. Děkuji, bylo to fajn.
Lucie K.
Zpětná vazba od účastnic webinářů
V čem vidíte největší přínos získaných informací a aktivit pro Vaši praxi?
Praktické ukázky možností využití ve školství, adaptace na současné podmínky na trhu práce a celkové pojetí kariérního poradenství v dnešním světě, Váš empatický a profesionální přístup ke všem zúčastněným a propracovaný systém. Zážitkovost i v tomto předmětu a možnost sebepoznávání žáků, hledání vlastní hodnoty a cesty... na trhu práce.
Mgr. Romana Sklenářová, ZŠ Ústí nad Labem, Mírová
Webináře pro kariérové poradce 2020/21
Dobrý den paní Málková, chci vám poděkovat za velmi dobře udělané webináře. Vaše energie, kterou do své práce vkládáte je obdivuhodná. Budu ráda, když mě s dalšími tématy opět oslovíte a budu se moct zúčastnit vašich dalších webinářů. Přeji krásné dny.
Mgr. Eva Cablíková, Základní škola Komenského II, Zlín

S čím odcházíte?
Odnáším si hodně podnětů a myšlenek. Líbila se mi aktivita "Co mohu změnit už teď". Uvědomila jsem si, že abych změnila v práci to, co mně nevyhovuje, nemusím nutně ze stávající práce odejít. Asi to bude platit i pro jiné životní situace:-). Moc děkuji, bylo to pro mne důležité.
Gábina T.
Click to order
Registrace na webinář(e)
Total: 
V případě registrace více účastníků od jedné organizace, prosím navyšte objednávané množství u jednotlivých položek tak, aby odpovídalo celkovému počtu účastníků. Registrační údaje (jméno, příjmení, e-mailovou adresa) vyžádám dodatečně.

Vyplňte prosím Vaše fakturační údaje
Jméno, příjmení
Váš e-mail
pro potvrzení registrace a zaslání pokynů k přihlášení
Váš e-mail ještě jednou
pro případ chybného zadání
Telefonní číslo
Fakturační adresa
pokud potřebujete vystavit fakturu
Payment method